Mobil Onay Nedir?

Mobil Onay Nedir?

Mobil Onay Nedir?

Mobil onay nedir? İnsanların sosyal medya sitelerini doğrulamak için kullanmış oldukları bir doğrulama işlemidir. Bu doğrulama işleminin yapılabilmesi için telefon numarası gereklidir. Telefon numarası üzerinden gerçekleştirilen işlemde kişilere sms yolu ile bir kod gönderilir. İnsanlar birden çok hesap açmak istediklerinde ya da gizliliklerini korumak için bu şekilde numara temin edebilirler.

Mobil onay sayesinde ilgili hesapta yer alan kullanım özellikleri ve kullanım haklarına numara üzerinden ulaşım sağlanır. Mobil numara ve doğrulama işlemleri ile insanlar farklı birtakım hesaplar açabilirler. Bunun yanında numaraları dışında değişik numaralar sayesinde de gizliliklerini korumaları mümkün olur. Günümüzde sosyal medya hesaplarında güvenliğin sağlanması amacıyla sıklıkla kullanılan bir sistemdir.


Mobil Onay İşlemi Nasıl Yapılır?


Mobil onay işlemini telefon numaranız ile yapabilirsiniz. Ancak kendi numaranızı paylaşmak istemediğiniz zaman nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız bu sırada Mobil Onay Jet ile tüm doğrulama işlemlerinizi yapabileceksiniz. Şahsi numaranızla bir yere kayıt olmanıza gerek kalmayacak. En uygun sanal numaralar ile mobil onay işlemlerinizi yapabileceksiniz. 

Mobil onay kodu işlemi için güvenilir sistemimizle istediğiniz her platform için doğrulama işlemlerinizi yapın. Bu hizmetin nasıl alınacağı insanlar tarafından çok fazla bilinmez. Ancak mobil onay hizmeti almak son derece kolay bir işlemdir. 


Mobil Onay işlemini 4 adımda tamamlayın;

1. Mobil Onay Jet ücretsiz üye ol,

2. Sisteme bakiyeni yükle

3. Satın almak istediğiniz platform ve ülkeyi seç

4. Numaralarım kısmandan satın aldığınız numaralara eriş ve doğrulama kodunu bekle.

Yukarıdaki 4 adımı takip ederek sende doğrulama işlemlerini yap. En uygun fiyatlarla anlık doğrulama yapabilirsiniz.